Denný jarný tábor

V termíne jarných prázdnin 6.3.-10.3.2023 organizujeme denný tábor.

Najlepšie detské tábory nerobia bilboardy 😉
Najlepšie detské tábory sú tie, kde sa Vám každý rok vracajú tie isté deti 🙏🙂

My to robíme trošku inač 🤷‍♂️ tak podomácky, tak komunitne 🤝 tak rodinne 👨‍👩‍👧‍👦, bez plagátu, bez plateného PR článku, bez bilboardu, len s výsledkami z minulých rokov a srdcom na dlaniach 🤲❤ v nastolenom trende pokračujeme aj v roku 2023. Tento rok začneme trochu skôr ako v lete a to v čase jarných prázdnin od pondelka 6.3.2023 do piatku 10.3.2023.

Ak sa chcete pridať, tak neváhajte, vieme Vám ponúknúť:
– starostlivosť o deti ako o svoje
– výlet každý deň
– cestovanie súkromným mikrobusom
– teplý obed každý deň
– super program mimo výletov
– priateľské prostredie
– darček ako pamiatku na tábor

Tábor je určený pre deti od 4 do 12 rokov.

Základné informácie:

Príchod detí do Detičkova: 7:00 – 8:00 hod. Vchod od Americkej triedy (zamestnanecký vstup do Detičkova)

Odchod detí z Detičkova: 15:00 – 16:00 hod. Horný vchod do Detičkova.

Výlety ktoré absolvujeme: Korčuľovanie na ľade (vhodné aj pre deti ktoré nikdy nestáli na korčuliach – korčule zabezpečíme, -pod vedením trénerov), Kúzelník Gabi, Lezecké centrum, Športový deň v telocvični s 2 trénermi, Zoo + Dinopark + Lužný les

Aktivity v Detičkove: Mega človeče nehnevaj sa, Diskotéka s maskotmi, kolektívne a zážitkové hry, maľovanie na tvár, zažehľovacie korálky, spoločenské hry, podľa počasia návšteva ihrísk v okolí.

Kapacita 1 turnusu je 17 detí / na 2 vyštudované pani učiteľky

Cena je 129€

Deti majú zabezpečený 9 hodinový pedagogický dozor, vstupy do Detičkova, vstupy na atrakcie a výlety, cestovné náklady súkromným mikrobusom, pitný režim, ovocie, teplý obed – zabezpečený priamo v Detičkove, olovrant. Úrazové poistenie nie je v cene tábora.

Ak máte záujem prihlásiť svoje dieťa, tak vyplňte záväznú prihlášku + postupujte podľa inštrukcií v prihláške online tu:

 https://forms.gle/RyAuXUHKL7N41Kq79

Deťom treba zabezpečiť: 

fľašu s vodou, desiatu, náhradné oblečenie, jednorázové vreckovky, pršiplášť, prefotený preukaz poistenca, malé vreckové. Ak dieťa užíva lieky, tak aj lieky s priloženým listom o dávkovaní a podpisom rodiča.