Narodeninové oslavy

DETIČKOVO ponúka ideálny priestor na zorganizovanie Vašej párty, PREČO?

  • pretože ponúkame kreatívne prostredie pre deti od 0 do 10 rokov s bohatým animačným programom
  • pretože u nás deti neobsedia, nudiť sa jednoducho nebudú
  • pretože všetko vybavíme za Vás, vy len pozvete svojich hostí
  • pretože nočné upratovanie po „domácej párty“ je minulosťou

Pre deti pripravíme rohový stôl v párty kútiku s kapacitou sedenia 15 detí. Výzdobu vieme prispôsobiť podľa Vašich predstáv. Párty atmosféru dotvárajú nestarnúce postavičky Mickey a Minnie v životnej veľkosti s 3D efektom skutočných héliových balónov.

 

Pre dospelých (alebo početnejšie detské skupiny) vieme pripraviť aj sedenie s kapacitou do 35 miest.

 

Párty balíčky sme rozdelili do dvoch skupín, aby to bolo dostupné naozaj pre každého.

 

Ak je počet osôb (deti + dospelí) nižší ako 20, tak je prevádzka otvorená aj pre verejnosť. V prípade Vášho záujmu o uzatvorenú spoločnosť celého centra, sa účtuje poplatok 30€/ 1 hodina.

Ak je počet osôb (deti + dospelí) vyšší ako 21, tak je prevádzka pre verejnosť uzatvorená na 2 hodiny BEZPLATNE. Podmienka je minimálne 11 detí v základnom balíčku z celkového počtu osôb.

Mimo ponúkaných produktov a služieb Vám vieme pripraviť panini, špaldové cheesecake tortičky,  samozrejme TOP kávu podľa štandardu. Po dohode vieme zabezpečiť aj catering s externou spoločnosťou.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na mail info@detickovocafe.sk alebo +421948423858

 

Keďže ste sa dostali až sem, tak nás teší Váš záujem o párty u nás. Posledný krok je vytlačiť a vyplniť tento objednávkový formulár a priniesť nám ho do Detičkova. Ak ale cestu nemáte, nezúfajte, kľudne nám ho oskenujte a pošlite do mailu, následne dohodneme detaili.

Tešíme sa na Vás