Príprava na MŠ – Montessori

Bojíte sa aj Vy a Vaše dieťatko nástupu do Materskej školy? – Už sa nemusíte 🙂

V roku  2018 sme sa rozhodli spustiť projekt prípravy na Materskú školu s filozofiou Montessori pedagogiky. Projekt je veľmi úspešný a Materským školám poskytol už mnoho absolventov.

Je vaše dieťa citlivejšie a chcete ho kvalitne pripraviť na vstup do Materskej školy? Ponúkame Vám výchovu a vzdelávanie s princípmi Montessori pedagogiky, prepracovaný adaptačný program, individuálny prístup k dieťaťu, rozvoj dieťaťa po stránke emocionálnej, psychomotorickej a kognitívnej. Proces zabezpečuje kvalifikovaný pedagogický personál (p. učiteľky s 2.stupňom vysokoškolského vzdelania v oblasti Predškolskej a elementárnej pedagogiky, absolvovanie Montessori kurzov a iného kontinuálneho vzdelávania v oblasti pedagogiky pre zvyšovanie kvalifikácie).

Adaptačný proces je pod vedením  vysokoškolsky vyštudovanej učiteľky a majiteľky s 11 ročnou pedagogickou praxou Mgr. Nika Krišková Jamnická.

Projekt je určený pre deti od 2 rokov. Adaptácie aktuálne prebieha 2x do týždňa (štvrtok a piatok) V tomto čase je Detičkovo pre verejnosť zatvorené – otvárame o 14:00.

Podrobnejšie informácie poskytneme na osobnom stretnutí.

DETIČKOVO sa v čase prípravy na MŠ takto premení 🙂

Naši absolventi 4 ročníkov.

Čo hovoria na náš adaptačný proces rodičia?